Wiele kobiet narzeka na utrzymanie czystości w kuchni. Bardzo często dotyczy to płytek naściennych a konkretniej zakamarków fug. Nie jest łatwo doczyścić tłuszcz z takiego miejsca, zwłaszcza, kiedy ma się tę świadomość, że oprócz brudu gromadzą się tu także bakterie niebezpieczne dla zdrowia.

Szklane panele kuchenne- nowe rozwiązanie
Zamiast płytek naściennych do kuchni, które miały swoje pięć minut sławy dawno temu warto wybrać nowoczesne, bardziej praktyczne i efektowne rozwiązania. Szklane panele kuchenne stają się wobec tego najlepszym rozwiązaniem. Prezentowane są w postaci jednej płyty szklanej o konkretnej grubości, która nie jest trudna w przypadku utrzymania czystości. Jak najbardziej szklane propozycje takich paneli stają się coraz bardziej popularną formą. Jest to rozwiązanie nie tylko dla wygodnickich osób, które nie lubią męczyć się przy szorowaniu fug.

Panele szklane jako motyw dekoracyjny
Panele kuchenne mogą okazać się także wspaniałym motywem dekoracyjnym, tym bardziej, jeśli zaproponuje się tło do takiej oprawy. Dodatkowo można podkreślić ich atrakcyjność poprzez zastosowanie oświetlenia. Panel kuchenny to idealny sposób na atrakcyjne wnętrze kuchni, wykonane w nowoczesnym stylu. Na pewno będzie to cieszyło oko.
Osoby, które uwielbiają jednak styl retro również mogą dopasować takie panele do własnych potrzeb prezentując tym samym czarno-białe projekty pejzaży, wizerunków czy napisów.

Jak widać płytki naścienne, które doskonale pasowały dawniej dziś powoli odchodzą do lamusa na rzecz wygodniejszych produktów szklanych w postaci paneli i nie tylko.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)

No related posts.

Tagged with:  
Share →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

HTML tags are not allowed.