Panele szklane w kuchni nie tylko zastępują tradycyjną glazurę, ale mogą też być unikalną dekoracją wnętrza.
Panele szklane potrafią odmienić monotonne wnętrze i sprawić, że kuchnia zyska ciekawy i niebanalny design. Kiedy dodamy do tego łatwość montażu i funkcjonalność paneli szklanych, otrzymujemy produkt idealny.

Szklane panele kuchenne zamiast płytek
Panele szklane, jako dekoracja? Takie rozwiązanie jest coraz bardziej popularne. Właściciele paneli szklanych zgodnie podkreślają, że są one nie tylko funkcjonalne, ale też ładne i potrafią odmienić wnętrze każdej kuchni.
Panele szklane chronią przed wilgocią i zdobią wnętrze. Są o wiele bardziej praktyczne niż tradycyjne płytki. Moda na nie przenosi się nawet do łazienki, gdzie coraz częściej można znaleźć szklane panele w obudowie toalety, lub od prysznicem.

Moda na szkło
Rok 2013 to wielki powrót szkła do naszych wnętrz. Duże, geometryczne lustra, szklane dodatki w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu- szkło jest obecnie bardzo popularnym materiałem. Stosuje się je nawet w miejscach narażonych na wysoką temperaturę, np. obok kuchenki gazowej. Eksperci podkreślają, że w takich miejscach powinno stosować się ulepszoną i bardziej trwałą wersję szkła, czyli szkoło hartowane, o zwiększonej odporności termicznej.

Skąd ten fenomen szkła w kuchni? Szkło posiada naturalny urok, wygląda pięknie w każdym miejscu i jest łatwe do utrzymania w czystości. Krótko: piękno i funkcjonalność to największe zalety współczesnych paneli szklanych, co przekłada się na ich popularność.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Szklane panele kuchenne jako dekoracja , 10.0 out of 10 based on 1 rating

No related posts.

Share →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

HTML tags are not allowed.